Tekturk Teknoloji ve Yazılım olarak;

Günümüz işletmelerin ihtiyacı olan uygulamaları , web tabanlı çözümler üreterek bunu müşterilerine taşımayı hedef alan, işletmelere katma değeri yüksek çalışmalar yapıp bu yönde çözümler üreten teknoloji ve yazılım ortağıdır.

Farkımız ve müşterilerimize sunduklarımız

İşletmemiz, internet ve yazılım dünyasındaki gelişmeleri takip ederek; işletmenizin ihtiyacı olan sistem ve yazılımları kendi alanında bir adım ileriye taşımak isteyen firmalar için geleceğe yatırım yaparak ideal çözümler üretir.
Çalışmalar kendine özgü prensiplerle ilerler ve proje süresince projesi yapılan işletme ile iletişim ve iş birliği içerisinde devam eder .
Müşteri memnuniyeti, zamandan tasarruf, araştırma ve geliştirme amaçlarımızın ilk basamağında yer alır ve müşterilerimize yurt içinde kaliteli bir yazılım sunarak bunu gelecekteki hedeflerine taşımayı ilke edinir.
Sunduğumuz hizmet ve kaliteyi ön planda tutarak, zamanında ve uygun çözümler üreterek müşterilerimizin iş gücünü kolaylaştırır ve sektördeki rakipleri karşısında bir adım önde olmalarını sağlar, tüm bilgi birikimimiz ve çözümlerimiz ile internet ortamındaki yerinizi hazırlarız.


Hizmetler ve çalışma platformu

Vermiş olduğumuz hizmetlerin başında web tabanlı yazılımlar ve bunları takip eden sektörel, firmaya özrl projelerin hayata geçirilmesini kapsamaktadır

Bu hizmetler genelde Microsoft ve Windows tabanlı olup şirket ve firmaların ihtiyaçları doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir. Tüm yazılım kendi firmamıza ait olup yararlandığımız diğer yazılımların lisansı firmamız bünyesinde lisansları alınarak son kullanıcıya ulaştırılmaktadır. Bunların haricinde ihtiyaç dahilinde diğer yazılımlarda firma ve şirket bazlı olarak tarafımızdan müşterilerimize servis edilmektedir.

Çalışma tabanı ve Platformumuz

Microsoft

Apple

Google

Samsung

HP

Çalışma Prensibimiz

Müşteri memnuniyeti ön planda, sonuç odaklı ve geleceğe dönük yapımız ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Çalışma tabanı ve platformumuz genellikle Microsoft ve Windows tabanlı olan yapımız müşterilerimizin zamanı ve emeğine karşılık üstün performans göstermesi için seçilmiştir.

Alt yapımızın gücüne güvenerek vermiş olduğumuz analiz, dizayn, geliştirme, test ve sisteme alma aşamalarından sonra projelerimiz müşterilerimizin gelecekteki olabilecek ihtiyaçlarına göre değiştirilip güncellenebilmektedir.

Çalışma sistemimizin yapısı

  • Çalışma Platformumuz

    Microsoft Windows, Apple, Google, Samsung, HP, vb...

  • Sistem Analiz, Dizayn, Geliştirme, Test, Sisteme alma

    Projelerin analiz, geliştirme, test, sisteme alma ve diğer aşamaları tecrübeli ekibimiz tarafından proğramlı olarak yapılmaktadır.

  • Projenin bitişi, teknik hizmet ve servis

    Proje bitiş tarihinden itibaren ihtiyaca göre teknik hizmet/servis verilebilmektedir.